Grupa Warszawa

O Nas

Grupa Warszawa zaczęła działalność w 2008 roku, otwierając jedną klubokawiarnię, której celem  było promowanie młodej kultury i sztuki.  Organiczną konsekwencją tych działań był rozwój firmy w kierunku zarządzania gastronomią i kompleksowej organizacji wydarzeń. Dziś Grupa Warszawa posiada dwa flagowe punkty – Warszawę Powiśle i Syreni Śpiew – oraz odpowiada za tworzenie sezonowych marek, jak Lody na Patyku, czy Stacja Mercedes. Grupa Warszawa inwestuje również w produkcję filmową jako udziałowiec firmy MD4.

1
3
2
7

Norbert Redkie

rocznik 1985

Incjator powstania Grupy Warszawa posiadający biznesowe ADHD.
Lubię robić ładne rzeczy, bez znaczenia czy są to kluby, restauracje, filmy czy gry na telefony – ważne, żeby sprawiały innym ludziom radość. To filar mojego biznesu. Wierzę, że podejmowanie nowych wyzwań i przełamywanie swoich słabości zarówno biznesowych jak i wewnętrznych jest bardzo istotne dla rozwoju człowieka. Wolny czas spędzam w gronie przyjaciół i rodziny, gotuję dla nich, urządzam przyjęcia. W weekendy nie ma mnie w mieście – jadę palić ogniska, cieszyć się naturą i uprawiać wszystkie możliwe sporty ekstremalne.

8

Bartłomiej Kraciuk

rocznik 1984

Wróciłem z Nowego Jorku do Warszawy po to, by właśnie tutaj budować coś fajnego i wartościowego. Od zawsze pasjonuję się sztuką, którą kiedyś tworzyłem, a teraz kolekcjonuję. Z kolei zapał do biznesu wyniosłem z domu, gdzie doświadczyłem najlepszych przykładów. Doświadczenie nauczyło mnie, że najbardziej nieoczekiwane połączenia przynoszą najbardziej owocne efkety. A że sztuka i biznes najlepiej łączą się w gotowaniu, gdzie fantazyjne eksperymenty muszą dać przyjemny do skonsumowania efekt, to najwięcej przyjemności sprawia mi kuchnia.

2

Hubert Karsz

rocznik 1985

Do Grupy Warszawa dołączyłem w 2011 roku. Posiadając doświadczenia zdobyte w innych branżach, chcialem współtworzyć nowoczesną Warszawę czerpiąc inspiracje z całego swiata. Uwielbiam kontakty z klientami i pracownikami – to praca z nimi daje mi energię i motywację do działania. Dodatkowo ogromną satysfakcję daje mi usprawnianie i optymalizowanie pracy firmy, czy to przy zastosowaniu mozliwie najprostszych rozwiązań, czy wręcz przeciwnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Energię zdobywam ćwicząc na siłowni, a rozładowuję ją strzelając do celu.

Nagrody i wyróżnienia

Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa
Grupa Warszawa

Warszawa Powiśle

Warszawa Powiśle to pierwszy lokal stworzony przez Grupę Warszawa. Usytuowana w odnowionym budynku dawnych kas PKP rozpoczęła dyskusję o modernistycznym dziedzictwie stołecznej architektury i zdefiniowała na nowo miejską przestrzeń publiczną. Dzięki setkom wydarzeń artystycznych i kulturalnych szybko zyskała status kultowej, stając się alternatywnym symbolem Warszawy.

 

Syreni Śpiew

Syreni Śpiew to pierwszy w Polsce whisky & cocktail bar z muzyką na żywo. Jego umiejscowienie w modernistycznym budynku pośród parkowych drzew jest nie bez znaczenia – po adaptacji i odświeżeniu stał się najbardziej eleganckim klubem w Warszawie. Dobór detali, jakość trunków i autorski program muzyczny są głównymi przyczynami jego popularności.

 

Stacja Mercedes

Stacja Mercedes jest sezonowym projektem realizowanym w letnich miesiącach na zlecenie Mercedes-Benz Polska.  Wakacyjny pawilon co roku prezentuje obszerne spektrum wydarzeń kulturowych, sportowych, edukacyjnych i muzycznych, pokazując nowoczesne i świadome podejście do działań marketingowych. Grupa Warszawa odpowiedzialna jest za tworzenie i realizację programu oraz pełną obsługę i gastronomię.

 

Lody na Patyku

Lody na Patyku przywracają najprostszą słodycz z dzieciństwa w nowoczesnym wykonaniu. W ciepłe miesiące pojawiają się w Warszawskich lokalach, co roku przyjmując inną, zaskakującą formułę. Ich nieuchwytność pozwala utrzymać magiczny status podkreślony przez bajkową kolorystykę, co w efekcie tworzy produkt nieszablonowy, zwiększając popyt i umacniając pozycję na rynku.

MD4

MD4 (Mental Disorder 4) to dom produkcyjny, dzięki któremu powstały głośne polskie filmy takie jak Bejbi Blues, czy W Imię – oba nagrodzone na festiwalu filmowym w Berlinie. Celem, który przyświeca działalności MD4 jest tworzenie produkcji fimowych na światowym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu ich lokalnego, polskiego charakteru.

Projekt: 87Design.pl
do góry